Formulier wordt verzonden Klik hier om te annuleren
Stad Buren - Parel van de Betuwe
Contact Menu
Facebook Vrienden van BurenStad.nl Whatsappgroep Signaleringsgroep Buren Contact
  • Home
    • Contact
    • Mailinglijst mededelingen
    • Whatsappgroep
    • Melding Signaleringsgroep
  • Oranjestad
    • Bezienswaardigheden
    • Vrienden van BurenStad.nl
    • Toeristen informatiepunt Buren (TIB)
    • Bv Buren
    • Voorzieningen
  • Nieuws
  • Agenda
  • Kijken, kopen en doen
    • Kunst
    • Winkels
    • Sport en bewegen
    • Musea en meer
    • Zakelijk
  • Eten, drinken en verblijven
  • Evenementen
Home /Kijken, kopen en doen /Anjo de Jong - Beelden in Brons

Anjo de Jong - Beelden in Brons

Atelier, galerie en expositieruimte in het oude streekarchief

LET OP:
De gehele maand januari gesloten.
Maar vanaf zondag 1 februari dan zijn we er weer!

Anjo is in 1962 geboren te Buren (gld). Zij is opgegroeid tussen de dieren waardoor zij als geen ander de vormen, bewegingen en anatomie van deze dieren kent. Al vanaf haar jeugd is zij creatief bezig.

Levensechte bronzen beelden

Anjo heeft dan ook in 1999 haar administratieve loopbaan vaarwel gezegd. Sindsdien heeft ze zich gevestigd als beeldend kunstenaar en toegelegd op het maken van bronzen dieren die zeer realistische en levensecht zijn.

Ook maakt ze met materialen uit de gieterij prachtige boomsculpturen. Door de grillige vormen van het gegoten brons, vormt dat prachtige contouren, zoals een echte boom dat kan hebben. Al deze boomsculpturen zijn met de hand samen gebracht tot een prachtig geheel.

Expositieruimte in het oude streekarchief

Sinds 2014 woont Anjo de Jong in het oude streekarchief, een monumentaal pand in de binnenstad van Buren (gld). Een plek waar zij een atelier en galerie ruimte heeft waar zij haar werken presenteert.

De Kunstraad komt naar Buren

De expositieruimte op de bovenverdieping van mijn pand krijgt een nieuwe bestemming. Met plezier ontvang ik daar vanaf eind augustus ‘de Kunstraad’ van Marga Janssen en Yvonne Dolk met hun atelier en galerie. Het is leuk om samen een nieuwe stap te zetten vanuit een gedeelde liefde voor kunst.

Ook bij de Kunstraad zorgt de combinatie van atelier en galerie er voor dat je de kunstenaars in de werkkleding aan de slag ziet met wat ze het liefst doen. Voor Marga is dat het maken van ruimtelijke assemblages en voor Yvonne het schilderen. Elke 2 maanden is er een nieuwe expositie rondom een wisselend thema met een gastexposant, dat zorgt voor dynamiek op de kunstvloer.

De openingsexpositie ‘on the wing’ is te bezoeken vanaf zaterdag 27 augustus.

Maak kennis met de Kunstraad

Openingstijden

De exposities van de Kunstraad kunt u bezoeken op donderdag t/m zondag tussen 11.00 en 16.00 uur. Buiten de exposities om is het atelier regelmatig geopend op vrijdag en zaterdag van 11.00 tot 16.00 en op zondagmiddag van 13.00 uur tot 16.00 uur, en na telefonische afspraak (0620832615). 

 

Anjo de Jong - Beelden in Brons
Adres Achterbonenburg 6
4116 BD  Buren (GLD)
Mobiel 06 - 20 832 615
Website www.anjodejong.nl
Volg ons op:   

 

Impressie

                       

Reactieformulier

LET OP: Enkele verplichte velden ontbreken
Uw naam:*
Email: *
Telefoon:*
Uw reactie:
Verzenden

Berichten

20-12-2014

Kunstexpositie in 't Oude Streekarchief

<< < pagina 4/4 > >>

BurenStad.nl - Een initiatief van St Evenementen BurenStad

Direct naar: Vrienden van BurenStad | Privacy