Na twee jaar waarin corona de mogelijkheden tot evenementen enorm beperkte, mogen we eindelijk weer. Daarom pakt Restaurant De Hofhouding deze zomer uit met een aantal leuke thema avonden.
Op 1 juli staat Mosselavond op de planning. Neem plaats in ons restaurant of op het ruime terras terwijl je onbeperkt geniet van pannetjes mosselen met diverse unieke smaken. Op 8 juli viert restaurant De Hofhouding de officiële start van de zomervakantie. Deze luiden we in met een Hollandse BBQ in de boomgaard.
Wil je zelf een feest geven? Ook dan ben je bij restaurant De Hofhouding aan het juiste adres. We hebben verschillende mogelijkheden voor een feest, walking dinner, BBQ en nog veel meer. We denken graag met je mee om ervoor te zorgen dat jouw feest een groot succes wordt.