Onze Lokale Helden organiseert, in samenwerking met chef kok Hans Derks van Michelenster Restaurant Versaen, op zaterdag 16 augustus 2025 ‘Dineren in de wijngaard’.
Om 18.00 uur start de rondleiding verzorgd door Diederik Beker, de wijnmaker van het Betuws Wijndomein. Om 18.30 uur kun je genieten van een aperitief en kennismaken met chef kok Hans Derks. Het vijf gangen diner start om 19.00 uur. Per gang krijg je een bijpassende wijn plus toelichting van de wijnmaker. We sluiten de avond om 22.00 uur af.
Betuws Wijndomein
Burensewal 5
4117 GC Erichem
€ 140,00 per persoon: aperitief, amuse, vijf gangen diner en bijpassende wijnen, rondleiding in de wijngaard verzorgd door de wijnmaker, kennismaking met de kok Hans Derks, jouw chef van de avond.
Je kunt je voor dit culinaire evenement in de wijngaard aanmelden via de website van Onze Lokale Helden. Heb je vragen? Neem dan contact op met Joost Ardts [06 557 844 59]
Evenement | Dineren in de wijgaard |
Datum | 16 augustus 2025 |
Tijdstip | 18:00 tot 22:00 uur |
Kosten | € 140,- per persoon |
Locatie | Betuws Wijndomein |
Adres | Burensewal 5 4117 GC ERichem |
info@betuwswijndomein.nl | |
Website | www.betuwswijndomein.nl |
Volg ons op socialmedia: | ![]() ![]() |