23-08-2024 - Met veel plezier vieren we ons eerste jubileum “samen” in Buren. Vol enthousiasme, gedrevenheid en vertrouwen kijken we uit naar de toekomst.
‘t Koopmanshuys, ons gezamenlijke initiatief, staat voor bijzondere ontmoetingen met kunst en ambacht. We zijn dan ook trots om twee externe kunstenaars aan u voor te stellen, wiens werk wij de komende tijd zullen promoten. Hun kunst getuigt van vakmanschap, originaliteit en een diepe zeggingskracht, met duurzaamheid en hergebruik als belangrijke pijlers. Unieke creaties vertellen verhalen die raken, inspireren en laten zien hoe kunst en ambacht in perfecte harmonie samenkomen.
K studio www.Kstudio.nl
maakt recycle design en staat voor hergebruik op een authentieke manier, een tegenwicht in de jungle van overconsumptie. Omdat er nog zoveel moois is dat een tweede kans verdient. Van elk ontwerp in onze collectie is er maar één.
Mus-atelier www.mus-atelier.nl
Gedreven door een rusteloosheid die, slecht getemperd door de opwinding van het onvermogen, de richting bepaalt, ontstaan haar beelden, schilderijen, vormen, verhalen.
Waar beelden over elkaar heen lijken te buitelen, brengt kleur de nodige evenwicht.
Kom langs in ‘t Koopmanshuys, laat je inspireren door de schoonheid en voel de warmte van het nieuwe seizoen. We verwelkomen je graag!
Mechteld en Ulla
Villa Muze
Mirjam en René
Jakubowski & Vlasblom