Formulier wordt verzonden Klik hier om te annuleren
Contact Menu
Facebook Vrienden van BurenStad.nl Whatsappgroep Signaleringsgroep Buren Contact

Wijnoogst 2025

Een drukke, maar veelbelovende oogst in regio Buren

27-10-2025 - Het waren drukke weken voor de wijngaardeniers in de regio Buren. De druiven waren rijp en moesten geoogst worden. Een spannend moment na maanden van zorg en aandacht.

Ook bij wijngaard Auansati in Kerk-Avezaath werd hard gewerkt. Op de foto’s tonen Karin Eizema en Jan Everts vol trots de volle kratten met Johanniter en Souvignier Gris, twee rassen die het goed doen in ons Betuwse klimaat.

Mooi rijp en gezond

De weersomstandigheden van dit jaar boden zowel uitdagingen als kansen, maar de eerste indrukken zijn positief. De druiven zijn mooi rijp en gezond binnengehaald, en de geur van het aankomende wijnjaar vult de lucht.
Of 2025 echt een topjaar wordt voor de Betuwse wijn, dat zal pas blijken in 2026  wanneer de eerste flessen worden ontkurkt. Eén ding is zeker: de passie voor wijnbouw leeft volop in Burenstad!

Gerelateerde links

BurenStad.nl - Een initiatief van St Evenementen BurenStad

Direct naar: Vrienden van BurenStad | Privacy