Altijd al gehouden van echte Hollandse producten als appeltaart en pannenkoeken, maar heb je geen idee waar meel vandaan komt, hoe het wordt gemalen of hoe een molen werkt en er van binnen uitziet? Boek dan het arrangement "Daar bij die molen" bij de Pannekoekenbakker in Buren.
Hier word je ontvangen met huisgemaakte appeltaart en koffie, thee of frisdrank. Na deze heerlijke taart gebakken met jonagold uit deze streek wandel je met je gezelschap naar de walmolen prins van Oranje. Hier wordt je ontvangen door de molenaar, tijdens de rondleiding kom je erachter hoe de molen werkt, hoe er vroeger mee gemalen werd en leer je het verhaal kennen achter dit gezichtsbepalende monument uit 1716.
Na de rondleiding slenter je met je gezelschap door de straatjes van het stadje Buren terug naar De Pannekoekenbakker, hier kun je kiezen uit 80 soorten pannenkoeken met daarbij 2 consumpties.
Voor een familiedag is het ook mogelijk om dit arrangement uit te breiden met de oudhollandse spelletjes. Het arrangement "Daar bij die molen" is te boeken op woensdag, zaterdag of zondag. Reserveren van tevoren is nodig i.v.m. gids in de molen.
Voor meer informatie over dit arrangement kunt u contact opnemen met De Pannekoekenbakker Buren of klik hier.